هوشمند سازی ساختمان isparo

روح‌الله قهرمانی چابک

فصل تغییر نزدیک است...

خدمت برادر بزرگوار جناب آقای مهندس قهرمانی

اگر در یوتیوب روح الله قهرمانی چابک استاندار گیلان را جستجو کنید نتیجه جستجو برایتان جالب توجه خواهد بود . فیلمی می یابید که اینگونه آغاز می شود

خدمت برادر بزرگوار جناب آقای مهندس قهرمانی  ، سلام علیکم

همانطورکه میدانید زندگی در دوران ما دشواری های بسیاردارد. وبا انکه این عصر را عصر ارتباطات می نامند،با این وجود از بسیاری اتفاقات و کسان بی خبریم و به کاری با نام زندگی مشغول………”

این همان فیلمی است که در مراسم تودیع مهندس قهرمانی پخش شده بود و جمعی از هنرمندان گیلان آن را ساخته و از طرف مردم استان به او تقدیم کرده بودند . درپایان این فیلم هشت دقیقه ای  با اشاره به خدمات  و ویژگیهای مدیریتی استاندار سابق گیلان آمده :

“اینک که مقدر است از این سامان به خدمتگاهی دیگر هجرت کنید .صادقانه این مطالب را با شما در میان میگذاریم وبه رسم رعایت انصاف می گوئیم که قدر تلاشهایتان را دانستیم وبی تردید آن همه جدیت را در راه انجام وظایفتان از یاد نخواهیم برد.

شما اهل همین دیارید و بهتر از ما می دانید که گیلانی آیین فتوت و جوانمردی را از علی بن ابیطالب آموخته است و صد البته در مرام ارادتمندان مولا فراموش کردن خوبی ها و سجایای انسانهای شریف و سخت کوش امری محال است.اینک هربار که به مزارع چای صنایع و کارخانجات ،شالیزارها ،جنگل ها وطبیعت،دریا و کوهستان ،سواحل و رودخانه ها،پل های غیر همسطح در مر کز استان و  چهره شهرهای گیلان نگاه میکنیم یاد استانداری در ما زنده میشود که با بینشی عمیق و جامع به سرزمین مادری خویش خدمات فراوانی کرده است .

شما را به ایزد متعال میسپاریم و آرزومندیم درآینده ای نه چندان دور مردم گیلان باز به دیدارتان نائل آیند و از دانش و پشتکارتان بهره مند شوند.

                                    دوستداران همیشگی شما

در گذر زمان

 1. هیئت مدیره و رئیس پروژه خانه سازی پالایشگاه ولیعصر و فرودگاه جم کنگان
  ۱۳۶۲ - ۱۳۶۳

  مهندس قهرمانی فعالیتهای خود را از سال 62-63 از پالایشگاه کنگان بوشهر آغاز نمود و عضو هیئت مدیره و رئیس پروژه خانه سازی پالایشگاه ولیعصر و فرودگاه جم کنگان بود.

 2. مدیر کل دفتر فنی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان
  ۱۳۷۲ - ۱۳۷۳

  مهندس قهرمانی طی سال های 72-73 به عنوان مدیر کل دفتر فنی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان مشغول به کار شد و بزرگترین بیمارستان خاورمیانه با نام الزهرا پس از پیروزی انقلاب اسلامی را در اصفهان به بهره برداری رساند.

 3. مدیر کل دفتر فنی، معاون امور عمرانی استان چهارمحال و بختیاری
  ۱۳۷۳

  مهندس قهرمانی در سال 73 به عنوان مدیر کل دفتر فنی استان چهارمحال و بختیاری در آمد که پس از چند ماه به سمت معاون امور عمرانی این استان منصوب گردید و طرح های ملی زیادی از جمله تونل زاینده رود و فرودگاه شهر کرد را به بهره برداری رساند.

 4. معاون امور عمرانی استانداری گیلان
  ۱۳۷۸

  مهندس قهرمانی در سال 1378 به استان گیلان آمد و به عنوان معاون امور عمرانی استانداری گیلان منصوب شد

 5. معاون برنامه ریزی استانداری گیلان - قائم مقام منطقه آزاد انزلی
  ۱۳۸۲

  مهندس قهرمانی در سال 1382 به سمت معاون برنامه ریزی استانداری گیلان شروع به فعالیت نمود و به عنوان قائم مقام منطقه آزاد انزلی منصوب شد

 6. استاندار گیلان
  ۱۳۸۶

  مهندس قهرمانی در سال 1386 به سمت استاندار گیلان رسید

 7. سفیر فوق‌العاده و تام‌الاختیار جمهوری اسلامی ایران در کویت
  ۱۳۸۹ - ۱۳۹۲

  روح‌الله قهرمانی چابک پس از پایان مسئولیت در استانداری گیلان، از اسفند سال ۱۳۸۹ تا شهریور ماه سال ۱۳۹۲ سفیر فوق‌العاده و تام‌الاختیار جمهوری اسلامی ایران در کویت بود

 8. مجری و مدیر ملی طرح شهرستان نمونه اقتصاد مقاومتی
  ۱۳۹۳

 9. رئیس هیئت مدیره مجتمع فرهنگی ورزشی ( تله کابین ) توچال تهران
  ۱۳۹۵